Matematyka z plusem kl. 1 Podręcznik. Liceum i technikum zakres podstawowy

Dobra tradycja nauczania matematyki Od momentu ukazania się zeszytów gdańskich styl nauczania matematyki stworzony w GWO zyskuje sobie coraz większą liczbę entuzjastów i... naśladowców. Szkolni praktycy cenią sobie wygodę pracy oraz dobre wyniki w nauczaniu, w których uzyskaniu pomagają im podręczniki Matematyka z plusem. Szkolny pragmatyzmDzięki swojemu doświadczeniu, autorzy liczą się ze specyfiką nauczania matematyki w liceum i technikum. Konstrukcja i treść książek uwzględniają więc stan wiedzy uczniów po nauce w gimnazjum, realne warunki pracy w szkole, a także potrzeby nauczycieli. Lekcja plus lekcja plus lekcja...Materiał nauczania został podzielony na gotowe jednostki lekcyjne. Pomaga to nauczycielom w dobrej i efektywnej organizacji pracy. Solidna porcja zadań Jest w czym wybierać. Oprócz zawartości podręcznika, czyli zadań wprowadzających, wzorcowych rozwiązań zadań, obszernego zestawu zadań utrwalających i powtórzeniowych oraz zadań projektowych, jest jeszcze pokaźny Zbiór zadań i Ćwiczenia, również z przyzwoitą liczbą zadań. Podręczniki LEPSZEJ SZKOŁY Podręczniki Matematyka z plusem są objęte programami edukacyjnym: Klasówka po gimnazjum oraz Klasówka w II klasie. WARTO WIEDZIEĆ: Ze względów praktycznych podręczniki wydaliśmy w dwóch wersjach: Zakres podstawowy i Zakres podstawowy z rozszerzeniem. Pozostałe książki � Zbiór zadań i Ćwiczenia � są przeznaczone dla obu zakresów nauczania.

Informacje dodatkowe o Matematyka z plusem kl. 1 Podręcznik. Liceum i technikum zakres podstawowy:

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-88881-19-1

Kup książkę Matematyka z plusem kl. 1 Podręcznik. Liceum i technikum zakres podstawowy

Matematyka z plusem kl. 1 Podręcznik. Liceum i technikum zakres podstawowy - opinie o książce