Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek t, d, m, mi, n, ni (ń) w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie; wyrażeniach i zdaniach oraz w opozycji bezdźwięczna-dźwięczna. Opracowany materiał jest przeznaczony dla logopedów i rodziców do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Materiał słowny ułożono według zasad logopedycznych. Należy go wykorzystywać po wywołaniu w izolacji głosek t, d, m, mi, n, ni (ń) i utrwaleniu ich w sylabach. Utrwalanie artykulacji możemy wspomagać, wykorzystując analizator wzrokowy. Autorki proponują w podpisach oznaczyć kolorem czerwonym litery t, d, m, mi, n, ni (ń).

Informacje dodatkowe o Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy t,d,m, mi, n , ni, (ń):

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 837308410X

Kup książkę Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy t,d,m, mi, n , ni, (ń)

Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy t,d,m, mi, n , ni, (ń) - opinie o książce