Okładka książki - MegaCAD 1.5

MegaCAD 1.5

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 1999-06-08
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371971591
Liczba stron: 248
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Z okazji pieciolecia firmy CAD-Projekt przygotowano ten podręcznik, aby przybliżyć czytelnikowi program MegaCAD w wersji 1.5 Lt. Do książki dołączony jest CD-ROM z programem w pełnej wersji, wraz z pakietem programów pomocniczych. Książka ta pozwoli czytelnikowi w pełni wykorzystywać możliwości systemu MegaCAD w wersji 1.5 Lt. Napisana jest krótko i treściwie.

MegaCAD od początku swojego istnienia jest postrzegany przez profesjonalistów jako silna pozycja wśród systemów CAD. Dzięki prostocie obsługi oraz szerokiej palecie możliwości stał się przebojem na rynku światowym. Nic więc dziwnego, że jest on jednym z najlepiej sprzedających się programów - ponad 80000 instalacji w ciągu pięciu lat istnienia.

W Polsce system MegaCAD zdobył wiele prestiżowych nagród, m. in.: Nagroda Publiczności za produkt najlepiej odpowiadający potrzebom przemysłu na targach CAD/CAM '94, '95 i '97. Złoty Medal - Międzynarodowe Targi Poznańskie "Infosystem '95". Najlepszy zakup według PC World Komputer. Nagroda za oprogramowanie dla budownictwa - Częstochowskie Targi Budownictwa '96 i '97. Pierwsza Nagroda Białostockiego Żubra - Targi Tech-Expo '95 Nagroda za oprogramowanie na VII Międzynarodowej Konferencji i Wystawie WKTiL '98. Nagroda I-go stopnia przyznana przez Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa za "Zastosowanie komputerowego programu wspomagania projektowania MegaCAD w nauczaniu przedmiotów zawodowych w technikach budowlanych".

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Inne książki autora
MegaCAD 5.0 PL
Joanna Metelkin, Andrzej Setman, Paweł Zdrojewski0
Okładka ksiązki - MegaCAD 5.0 PL

Ta książka opisuje najnowszą wersję programu MegaCAD 5.0 znajdującego się w sprzedaży od lipca 1999 roku. Przeznaczona jest dla wszystkich, którym sprawia...

MegaCAD 1.5
Joanna Metelkin, Andrzej Setman, Paweł Zdrojewski0
Okładka ksiązki - MegaCAD 1.5

Z okazji pieciolecia firmy CAD-Projekt przygotowano ten podręcznik, aby przybliżyć czytelnikowi program MegaCAD w wersji 1.5 Lt. Do książki dołączony...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy