Metody probabilistyczne w ujęciu praktycznym

Przedstawione w podręczniku metody probabilistyczne obejmują: - Rachunek prawdopodobieństwa. - Statystykę opisową. - Podstawowe metody statystyki matematycznej. - Zaawansowane metody statystyki matematycznej. Metody te stanowią spójny komplet, umożliwiający rozwiązywanie najrozmaitszych problemów statystycznych. Szczególną uwagę zwrócono na praktyczne wykorzystywanie podawanych informacji, wraz z interpretacją zamieszczanych zależności i twierdzeń. Integralną częścią podręcznika jest portal internetowy składający się z pięciu działów: - Test nr 1 - umożliwia sprawdzenie wiedzy w oparciu o kilkaset pytań jedno- i wielokrotnego wyboru. - Test nr 2 - umożliwia sprawdzenie wiedzy w oparciu o charakterystyki kilkunastu tematów pisanych z wykorzystaniem zamieszczonych słów kluczowych. - Uzupełnienia - podawane tu będą rozszerzenia treści podręcznika. - Ankieta - umożliwia ocenianie oraz zgłaszanie propozycji zmian i uzupełnień podręcznika. - Errata - podawane tu będą korekty treści podręcznika. Podręcznik powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenia dydaktyczne i naukowo-badawcze jego autorów

Informacje dodatkowe o Metody probabilistyczne w ujęciu praktycznym:

Wydawnictwo: Vizja Press & IT
Data wydania: b.d
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 978-83-60283-66-0

Kup książkę Metody probabilistyczne w ujęciu praktycznym

Metody probabilistyczne w ujęciu praktycznym - opinie o książce