Mobile dla menedżerów . Czyli jak tworzyć dobre produkty mobilne

Ta książka jest wyjątkowa, ponieważ napisał ją praktyk-menedżer, zarządzający zespołami opracowującymi aplikacje mobilne dla biznesu. Autor kieruje ją do trzech grup czytelników: menedżerów średniego szczebla spoza branży mobile, którzy dostali zadanie zrobienia przez ich firmę pierwszego kroku w świecie mobile; osób związanych ze start-upami, którzy poddani są podwójnej presji - ze strony rynku oraz inwestorów, aby mądrze zbudować swój produkt mobilny;

pracowników, którzy zdobywają doświadczenie w branży mobilnej. Z książki skorzystają także studenci, przygotowujący się do wejścia na rynek pracy z koniecznym przygotowaniem technicznym i biznesowym.

Marcin Zaremba - Współtwórca magazynu o biznesie technologicznym ,,Proseed", były head of business w agencji Lovemobile (grupa o2) i szef produktów mobilnych o2, wykładowca na kierunkach związanych z biznesem internetowym (m.in na Uczelni Łazarskiego i Akademii Leona Koźmińskiego), szkoleniowiec IAB. Współtwórca i wykładowca AppAcademy.pl.

46 na liście 50 kreatywnych w polskim biznesie według magazynu Brief. Członek zarządu i współwłaściciel Senfino Software House.

Informacje dodatkowe o Mobile dla menedżerów . Czyli jak tworzyć dobre produkty mobilne:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2015-05-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Mobile dla menedżerów . Czyli jak tworzyć dobre produkty mobilne

Mobile dla menedżerów . Czyli jak tworzyć dobre produkty mobilne - opinie o książce

Wielkie rozczarowanie. Geneza rewolucji Solidarności
Marcin Zaremba0
Okładka ksiązki - Wielkie rozczarowanie. Geneza rewolucji Solidarności

System komunistyczny nie musiał upaść. Czy pojawienie się kryzysu po okresie długotrwałej poprawy warunków życia mogło doprowadzić do rewolucji roku...

Wielka trwoga. Polska 1944–1947
Marcin Zaremba0
Okładka ksiązki - Wielka trwoga. Polska 1944–1947

Czerwonoarmiści, sprzedajni milicjanci, dezerterzy, bandyci, setki tysięcy kalek, sierot i żebraków. To oni tworzyli prawdziwy krajobraz powojennej Polski...