Modlitwa uwolnienia cz.1

Ta książka mówi nie tyle o demonach, ile o tym, iż musimy uświadomić sobie, jakie otworzyliśmy im drzwi i pokazuje, jak możemy je zamknąć. Wielu ludzi korzysta z pomocy psychoterapeutów, wyznaje swoje grzechy, stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu i robi wszystko, co jest w ich mocy, by uwolnić się od duchowych więzów w pewnych dziedzinach swego życia, a jednak im się to nie udaje. Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan zmaga się z ukrywanymi grzechami, nałogami czy lękiem, którego źródło tkwi w kłamstwie przykrywającym działanie złych duchów. Być może nigdy nie przyszło im do głowy, że mogą potrzebować uwolnienia. Jezus jest tym, który nas wyzwala, On jest Prawdą i On powiedział, że Prawda nas wyzwoli.

Cała seria "Modlitwy uwolnienia" jest genialnym opracowaniem w tym temacie. Porusza zagadnienie związane zarówno z modlitwą o uwolnienie jak i o uzdrowienie wewnętrzne, ponieważ często te dwa zagadnienia są ze sobą ściśle powiązane. Jest to jedno z lepszych, jeśli nie najlepszych opracowań w tym temacie, które zrodziło się z wieloletniego doświadczenia Neala Lozano. Dużym plusem jest to, iż Autor nie skupia się na samym szatanie jako sprawcy zniewoleń, ale na człowieku, na jego przeżyciach, zranieniach.

Jeśli posługujesz modlitwą o uwolnienie, o uzdrowienie wewnętrzne, czy w ogóle w zespole modlitwy wstawienniczej, jeśli podejrzewasz, że zło ma duży wpływ na twoje życie, dręczy Cię, to ta książka i pozostałe z tej serii są pozycjami obowiązkowymi do przeczytania.

Fragment książki:
W kontekście domu rodzinnego, w jakim się wychowaliśmy, mogła się rozwinąć w nas podatność na wpływ złych duchów. Na przykład wychowani w atmosferze gniewu i przemocy mielibyśmy skłonność do reagowania gniewem i przemocą na frustracje, jakie niesie z sobą życie. Taki sposób myślenia mógłby zostać umocniony przez demona. Grzechy w rodzinie można śledzić przez całe pokolenia wstecz. Cykl przerywa się, gdy zostanie złamana moc złego ducha. Ilustruje to historia Cindy, która wychowała się w domu, gdzie skrywano emocje. (...) Cindy uważała się za osobę racjonalną i zrównoważoną. Przyjaciele mówili, że nie jest osobą emocjonalną. Jednak gdzieś w głębi słyszała jakiś inny głos, ukryty, ale zawsze obecny: "Coś jest ze mną nie tak, nie potrafię czuć". (...) Cindy poprosiła, byśmy pomodlili się nad nią o uwolnienie. Podczas pierwszej sesji skupiliśmy się na modlitwie przebaczenia. Cindy wyrzekła się ducha pychy, kontroli i perfekcjonizmu, poczucia zagubienia. Kiedy wyrzekła się tego ostatniego, natychmiast przestała się trząść i poczuła odświeżającą moc Ducha Świętego.

Spis treści:

VIII Głębia wolności
IX Chleb dla przyjaciela

Informacje dodatkowe o Modlitwa uwolnienia cz.1 :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-86366-79-8

Kup książkę Modlitwa uwolnienia cz.1

Modlitwa uwolnienia cz.1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - krecikowa83
krecikowa83
Przeczytane:2018-01-28, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2018,

Doskonała lektura, zwłaszcza przed osobistym doświadczeniem modlityw uwolnienia. Książka po którą na pewno sięgnę ponownie.

Avatar użytkownika - AgnieszkaG
AgnieszkaG
Przeczytane:2017-03-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, 52 książki 2017, Mam,
Modlitwa uwolnienia cz. 2
Neal Lozano0
Okładka ksiązki - Modlitwa uwolnienia cz. 2

Ta książka mówi nie tyle o demonach, ile o tym, iż musimy uświadomić sobie, jakie otworzyliśmy im drzwi i pokazuje, jak możemy je zamknąć. Pisząc ją skupiłem...