Naucz się dobrze fotografować krajobrazy

Fotografia krajobrazu - przecież to takie proste! Dlaczego więc szukać poradników na ten temat? Może dlatego, by ominąć frustracji, że kolorystyka Twoich zdjęć nawet trochę nie odpowiada Twoim wyobrażeniom, że atmosfera, którą odczuwałeś w plenerze, brakuje na zdjęciach, po prostu coś jest nie tak z Twoimi zdjęciami! Autorem tej książki jest angielski fotograf Guy Edwardes, który jest specjalistą w dziedzinie fotografii krajobrazów, szanowanym fotografem, lecz również organizatorem wielu seminariów fotograficznych z cennymi wykładami. Jego książka jest skierowana do wszystkich, którzy są zainteresowani fotografią krajobrazów. Autor na podstawie setki zdjęć wyjaśnia zasady fotografii krajobrazu od ekwipunku, zasad panujących w fotografii, aż do szczegółów, które sprawią, że Twoje zdjęcia krajobrazu odżyją. Oprócz fascynujących fotografii cenna jest również "ludzka" postawa autora, która potrafi podać informacje bez zbędnego mentoringu, zrozumiale lecz profesjonalnie. Warte jest uwagi to, iż autor przedstawia zdjęcia krajobrazu, który jest nam bliski, a nie jakiegoś egzotycznego, dla zwykłych ludzi niedostępnego. Są to zdjęcia pola, lasu lub wioski, którą być może znajdziesz niedaleko swojego domu.

Informacje dodatkowe o Naucz się dobrze fotografować krajobrazy:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-80-86815-73-2

Kup książkę Naucz się dobrze fotografować krajobrazy

Naucz się dobrze fotografować krajobrazy - opinie o książce