Opis ksiązki
Kup Teraz

Nic nas nie rozłączy

Ocena ( 1 osoba )
2.0
Wydawnictwo: angielskie
Data wydania: 1991-10-01
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 83-85432-95-7
Liczba stron: 159
Dodał/a książkę:ksiazkowa-fantaz

Doktor Jeff Benton po dwudziestu latach powraca do rodzinnego miasteczka, by rozpocząć pracę w szpitalu i prywatnym gabinecie ojca. Jadąc samochodem znajduje ciało swego przyjaciela, znanego i lubianego staruszka George'a Andy'ego. Nic nie wskazuje na to, aby został potrącony. Brak śladów ostrego hamowania pojazdu, krwi, uderzenia. Wypadek czy morderstwo? Atmosfera małego miasteczka sprzyja plotkom i domysłom..

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
ksiazkowa-fantaz plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-06-05, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2013,Kryminał/thriller/sensacja,Lit. amerykańska,
Czasami lubię sobie przeczytać coś naznaczonego czasem. I tak w moje ręce trafił krótki kryminał z lat 90-tych.

W "Nic nas nie rozłączy" poznajemy doktora Jeffa Bentona, który postanowił powrócić do rodzinnego miasteczka, by zarówno rozpocząć pracę w szpitalu, jak i w prywatnym gabinecie swojego ojca. Wraz ze swoją narzeczoną Norą Lanning jadąc samochodem znajdują na ulicy ciało swojego przyjaciela George'a Andy'ego. Wszystko wydaje się być bardzo dziwne, bowiem staruszek nie ma obrażeń, nie ma także śladów hamowania. Wygląda na to, iż ktoś chce zmylić trop. Ale komu może zależeć na śmierci staruszka?
Andy pracował u Alta, jako ogrodnik. Mężczyzna twierdził, że jak przejeżdżał drogą to ciało nie leżało na drodze. W małym miasteczku wybucha plotka za plotką, a podejrzanych jest coraz więcej.

"Nic nas nie rozłączy" to krótki, lekki kryminał z nutką romansu. Dla mnie okazał się być zbyt przewidywalny, bowiem od początku zgadłam kto jest mordercą, mimo, że autorka podsuwała inne mylne tropy to nie dałam się zwieść. Język jest prosty momentami, aż banalny. Duża liczba dialogów. Plusem jest to, że czyta się szybko, a minusem, że brakuje napięcia i emocji. Ot lekka lektura o której szybko się zapomina.
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów