OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2006
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 83-7229-125-X
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Wielu ludzi dożywa podeszłego wieku bez żadnej istotnej utraty zdolności umysłowych. To najlepszy dowód, że nie jesteśmy skazani na osłabienie czy utratę pamięci. Trzeba tylko wiedzieć, jak zadbać o zdrowie i dobrą kondycję mózgu. Do czasu ukończenia lektury tej książki będziesz wiedział, co konkretnie zrobić, by zagwarantować sobie optymalny dopływ każdego istotnego składnika odżywczego, który sprawia, że mózg myśli szybko i pracuje sprawnie.
Okładka - Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera Miley Cyrus. Dobra / Zła
Chloe Govan
Okładka - Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera Lucyna w opałach
Ela Abowicz
Okładka - Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera Odwaga poddania się
Tommy Hellsten
Okładka - Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera Kreatywna mandala
Susane F. Fincher
Okładka - Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera Kurs myślenia
Edward De Bono
Cień jabłoni