Nie tylko Paryż Przewodnik subiektywny po regionach i winnicach Francji

Agnieszka Kumor jest polską aktorką, dziennikarką i tłumaczką zamieszkałą w Paryżu. Ma na swoim koncie znakomitą książkę o stolicy Francji To właśnie Paryż! Jednak, jak twierdzi, nie tylko stolica warta jest poznania; fascynujące są również francuskie bezdroża. Jej najnowsza publikacja przedstawia wszystkie regiony Francji, w tym Korsykę i departamenty zamorskie. Autorka schodzi z utartych szlaków turystycznych i zagłębia się w osobliwy świat prowincji z jej kulturą, podaniami oraz kuchnią. Subiektywna podróż autorki wiedzie szlakiem francuskich winnic, na którym poznajemy najważniejsze i najbardziej znane apelacje, szczepy i roczniki. Jej opowiadaniom towarzyszą praktyczne informacje, mogą więc one przyciągnąć zarówno miłośników historii, jak i osoby zainteresowane niekonwencjonalnym zwiedzaniem Francji.

Informacje dodatkowe o Nie tylko Paryż Przewodnik subiektywny po regionach i winnicach Francji:

Wydawnictwo: PIW
Data wydania: b.d
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Nie tylko Paryż Przewodnik subiektywny po regionach i winnicach Francji

Nie tylko Paryż Przewodnik subiektywny po regionach i winnicach Francji - opinie o książce

Talizman z jeziora
Agnieszka Kumor0
Okładka ksiązki - Talizman z jeziora

Talizman z jeziora to baśń ery internetowej. Dla młodych, którym spieszno do dojrzałości, i dla starszych, którzy patrzą na świat oczami...