Nie żałuję niczego. Wspomnienia

Fascynujące wspomnienia opis kariery potężnego menedżera w spódnicy, wieloletniej dyrektor naczelnej Hewletta-Packarda, jednej z największych firm komputerowych świata. W wieku dwudziestu trzech lat porzuciła wydział prawa, nie mając pojęcia, co dalej robić w życiu. Dwadzieścia dwa lata później magazyn Fortune uznał ją za Najpotężniejszą kobietę w biznesie. Została pierwszą kobietą kierującą spółką należącą do grupy dwudziestu największych na świecie. Jej zadanie polegało na wstrząśnięciu i przekształceniu tej legendy przemysłu informatycznego. W tych nadzwyczaj szczerych wspomnieniach ujawnia się jako prywatna osoba, która dzieli się z nami swoimi triumfami i porażkami, najgłębszymi obawami i bolesnymi starciami. Pokazuje nam, co znaczy być ambitną młodą kobietą w ogromnym koncernie, a potem błyskawicznie awansującym menedże­rem w nowej firmie. Fiorina przewodziła HP przez pięć i pół roku, w latach 1999-2005, w okresie wielkich przemian, najgorszej ekonomicznej zapaści od dziesiątków lat i najbardziej kontrowersyjnej fuzji spółek w historii przemysłu wysokich technologii. I kiedy interesy firmy zaczęły się powoli układać, została nagle zwolniona ze stanowiska, a jej dymisja znalazła się na pierwszych stronach gazet całego świata. Fiorina stała się tematem niekończących się dyskusji i spekulacji. Sama nigdy nie zabrała publicznie głosu na temat szczegółów swojej pracy w HP, tajemniczych okoliczności jej zwolnienia i innych aspektów jej niezwykłej kariery. Do dzisiaj. W polskiej edycji uwzględniono najnowsze wydanie amerykańskie z aktualizującym Posłowiem, które ukazało się w Stanach Zjednoczonych 22 września 2007 roku.

Informacje dodatkowe o Nie żałuję niczego. Wspomnienia:

Wydawnictwo: brak danych