Nieustępliwa

CZY ZNASZ SWOJEGO WROGA?

Twój nieprzyjaciel jest zdeterminowany, aby zniszczyć wszystko, co jest dla ciebie ważne. Jego działanie jest strategiczne i świadome. Robi to nawet w tej chwili – obierając za cel precyzyjnie wybrane sprawy w twoim sercu i umyśle, w twoim domu oraz życiu.

Ta książka to plan bitwy – podręcznik, który umożliwi ci kontratak. Powstrzymanie wroga przy pomocy skutecznej broni, jaką jest modlitwa.

Autorka książek z listy bestsellerów „New York Timesa”, Priscilla Shirer, przenosi swoją rolę z filmu „War Room – siła modlitwy” na grunt codziennego życia, podejmując tematy, które dotykają ciebie najbardziej: twoja tożsamość, rodzina, troski, presje i napięcia, pokusy, lęki, twoje postawy i wiele innych. Każdy rozdział demaskuje okrutne, podstępne zamiary twojego wroga względem ciebie i kluczowych aspektów twojego życia, a następnie wprowadza cię w sztukę tworzenia spersonalizowanych strategii modlitwy, przy pomocy znajdujących się w książce gotowych szablonów, które możesz wyciąć, powiesić na ścianie i wykorzystać w modlitwie, zgodnie z własnymi potrzebami. Jedno nie ulega wątpliwości: zwycięstwa nie są dziełem przypadku. Nieustępliwa to praktyczny, powalający na kolana, a także przełamujący rezygnację i zniechęcenie podręcznik skutecznej i zdecydowanej modlitwy.

Informacje dodatkowe o Nieustępliwa:

Wydawnictwo: Szaron