Tematem książki jest biznesowa korespondencja elektroniczna w języku angielskim - SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty - trzeba umieć korzystać z tych wszystkich form komunikacji w języku angielskim. Właśnie w tej książce znajdziemy bogaty zbiór praktycznych przykładów, jak DZIŚ prowadzić zawodową korespondencję elektroniczną.

Agnieszka Drummer to tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej metody nauczania języków obcych oraz bestsellerowych podręczników. Od 25 lat mieszka w Niemczech z dłuższą przerwą na pobyt w Londynie. Uczy Polaków języków obcych przez internet.

Beata Williamson to anglistka, nauczycielka i lektorka języka angielskiego, od wielu lat mieszka w Londynie.

Informacje dodatkowe o Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku. Modern Business Correspondence in English :

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2014-05-23
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku. Modern Business Correspondence in English

Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku. Modern Business Correspondence in English - opinie o książce

Beata Williamson0
Okładka ksiązki - 144 najczęściej używane angielskie czasowniki. Na skróty do znajomości angielskiego

Po Codziennikach oraz Nowoczesnej korespondencji biznesowej to jest kolejna para książek językowych A. Drummer i B. Williamson. Koncepcję książki autorki...

Tydzień w Londynie. Angielski dla podróżujących
Beata Williamson0
Okładka ksiązki - Tydzień w Londynie. Angielski dla podróżujących

Wybierasz się do Wielkiej Brytanii lub innego kraju anglojęzycznego? Udaj się z autorkami do Londynu, aby w 7 dni poćwiczyć w tym fascynującym mieście...