Odrodzona

Świat Gemmy legł w gruzach wojny. Wypalił się w zgliszczach domów.Umarł ze śmiercią matki. Tyle razy umierał z jej udręczonymi bólem pacjentami.Młoda pielęgniarka nie pojmuje, jak inni mogą próbować powracać do życia.Niespodziewana śmierć ojca niszczy do końca wiarę i nadzieję.Pozbawia sensu istnienia, ale nie pozwala pogodzić się ze złem.Gemma wyjeżdża do Kairu, żeby pochować prochy ojca i poznać zagadkęjego śmierci, która odsłoni również tajemnicę jego życia. Życia archeologaowładniętego pasją poszukiwania prawdziwego oblicza Boga i miłości.Czerpiąc siłę z pięknych wersów odnalezionych przez ojca ewangelii,Gemma podąży jego śladami. Spotka dwóch niezwykłych mężczyzn.Bohaterski pilot, który gwałtownie i szyderczo przeklina los i siebie,wzbudzi w niej fascynację, namiętność i litość dla ideału męskiego piękna i siłyoszpeconego i okaleczonego przez wojnę. Nieprzenikniony milczący archeolog,który szuka miłości w mądrości starych rękopisów i wśród piasków pustyni,pozwoli jej poznać nowe, niepojęte, ożywcze uczucie.Ci dwaj bracia, różni jak ogień i woda, jak grzech i niewinność,jak wściekłość i filozoficzny spokój, poprowadzą ją przez cierpienie do miłości.Miłości wszechogarniającej, która wskrzesza wolę życia.Miłości, która jest odrodzeniem.

Informacje dodatkowe o Odrodzona:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d

Kup książkę Odrodzona

Odrodzona - opinie o książce

Książkę przeczytałabym jednym tchem, gdyby nie fragmenty zaginionych Ewangelii, które dały mi wiele do myślenia... i podwyższyły moje poczucie własnej wartości jako kobieta! W końcu poczułam się doceniona przez religię Jezusa. Poza tym bardzo poruszające akcje miłosne wywołały u mnie wiele niezapomnianych emocji. Polecam tę książkę każdej kobiecie, a w szczególności tym kobietą, która czują się.. gorsze od mężczyzn.