Okładka - Open Mind Intermediate. Z-t ćw.

Open Mind Intermediate. Z-t ćw.

Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: 2003
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-02-08676-2
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Open mind Intermediate Klasia II- druga część kursu do nauki języka angielskiego dla liceum ogólnokształcacego, liceum profilowanego i technikum. KKurs przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę, przygotowujący do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym:Open Mind zawiera ćwiczenia poszczególnych sprawności językowych (listening, speaking, reading i writing) oraz wielopłaszczyznowe- integrated skills.Materiał leksykalny podany został w układzie tematycznym- zakres słownictwa wykracza nieco poza poziom intermediate (zgodnie z zasadą, że słownictwo jest podstawą komunikacji);Sekcja Matura Practice (na końcu każdego rozdziału), sprawdza umiejętności językowe uczniów w sytuacjach,jakie mogą spotkać na egzaminie maturalnym. Starannie dobrane materiały autentyczne uwzględniające poziom językowy i wiedzy ogólnej ucznia liceum;Wprowadzanie struktur gramatycznych na zasadzie indukcyjnej w podręczniku i rozbudowaną sekcję gramatyczną w zeszycie ćwiczeń (wyjaśnienia zasad gramatycznych podane w języku polskim);Wiele elementów kulturowych, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego;Książka nauczyciela napisana jest w języku polskim,zawiera noty kulturowe w języku angielskim.
Okładka - Open Mind Intermediate. Z-t ćw. Sztuka i Czas. Od Prehistorii do Rokoka
Barbara Osińska
Okładka - Open Mind Intermediate. Z-t ćw. Pedagogika Wczesnoszkolna
Ryszard Więckowski
Okładka - Open Mind Intermediate. Z-t ćw. Wzbogacanie doświadczeń uczniów klas początkowych w kontaktach ze środowiskiem
Maria Jakowicka
Okładka - Open Mind Intermediate. Z-t ćw. Podstawy eksploatacji maszyn rolniczych WSiP
Józef Kuczewski, Zbigniew Majewski
Okładka - Open Mind Intermediate. Z-t ćw. Przez lata walki: zbiór opowiadań