Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu

Niesamowita, magiczna, a jednocześnie prawdziwa opowieść ojca, u którego syna zdiagnozowano autyzm. Wraz z żoną (psycholog) poszukiwali i próbowali bezskutecznie różnych terapii. Jednak bez skutku. Gdy odkrył, że że jego syn Rowan nawiązuje wyjątkowy kontakt z końmi, postanowił zabrać dziecko do Mongolii - krainy szamanów, nieskażonej przyrody i stad dzikich koni. Po powrocie opisał tę niezwykłą podróż obfitującą w trudy, niesamowite wydarzenia, a jednocześnie dającą nadzieję.

Informacje dodatkowe o Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2010-09-21
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-10-11809-7

Kup książkę Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu

Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu - opinie o książce

Łzy cisnęły mi się do oczy, kiedy czytałam tą książkę. Czym jest autyzm, miej więcej każdy wie, ale ta książka pokazuje nam czym autyzm jest na prawdę, widzimy tu codzienne życie chorego, jego bliskich.
Avatar użytkownika - danonk
danonk
Przeczytane:2013-12-31, Ocena: 6, Przeczytałam,
Wczoraj skończyłam czytać "Opowieść ojca przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu" Ruperta Isaacsona. Sięgnęłam po nią w bibliotece dzięki Maknecie i środowej akcji. Ciężko mi idzie ostatnio czytanie książek z "życia wzięte". To jednak ujęła mnie bardzo brakiem ckliwości, normalnym opisem bardzo trudnego życia i ogromną walką o syna. Siła miłości rodzicielskiej jest niezmierzona. Z zapartym tchem śledziłam upór o każdy maleńki znak poprawy. Oceniam tę książkę z punktu widzenia rodzica mającego zdrowe dzieci i bardzo mi się podobała.
Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2012-09-09, Ocena: 6, Przeczytałam,
Piękna opowieść o trudnej miłości, o poszukiwaniu drogi do świata autystycznego syna. O kolejnych terapiach, niepowodzeniach i mogłoby się wydawać szalonym pomyśle, a jednak...
Avatar użytkownika - KKS
KKS