Kto pierwszy opowiadał nam o Jezusie i uczył modlitwy do Anioła Stróża? Oczywiście Babcie i Mamy, mądre strażniczki tradycji i wiary. W kolekcji audiobooków Opowieści biblijne o Jezusie pięknie uczy Katarzyna Łaniewska. Prostym językiem i ciepłym głosem opowiada dzieciom o tym, jak zesłanie Ducha Świętego zmieniło życie apostołów. Każda książeczka to niezwykła przygoda, podczas której dzieci przenoszą się w odległe czasy, by poznać i zrozumieć nauczanie Chrystusa. Wspaniałe barwne rysunki i kol

Informacje dodatkowe o Opowieści biblijne. Tom 22. Co spotkało apostołów w Dniu Pięćdziesiątnicy (książka + CD):

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7675-122-1

Kup książkę Opowieści biblijne. Tom 22. Co spotkało apostołów w Dniu Pięćdziesiątnicy (książka + CD)

Opowieści biblijne. Tom 22. Co spotkało apostołów w Dniu Pięćdziesiątnicy (książka + CD) - opinie o książce

Auta 2
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Auta 2

Zygzak McQueen po raz kolejny staje na starcie wielkiego wyścigu. Tym razem zawody odbywają się w kilku krajach, w Japonii, we Włoszech i w Wielkiej...

Modlitwy w trudnych chwilach. Za wstawiennictwem Maryi i Świętych Pańskich
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Modlitwy w trudnych chwilach. Za wstawiennictwem Maryi i Świętych Pańskich

W najcięższych chwilach ludzkiego życia w tradycji ludowej zwracano się do szczególnych świętych. Wyróżniającymi się postaciami są zwłaszcza św. Rita z...