Pamiętnik nastolatki

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:Magdalena Galiczek-Krempa
Recenzja - Pamiętnik nastolatki
Nie wiem, czy jestem normalna... Kapcie zamiast glanów? Jacek czy Bartosz? Miłość do dwóch chłopaków jednocześnie? Rozlatujące się przyjaźnie czy zmyślone problemy? Normalna szkoła czy wstrętna buda? Dom...wariatów czy kochany domek? Czy tylko mnie się takie rzeczy przytrafiają? A Ty nie masz czasem podobnych kłopotów? Bo może mój pamiętnik jest także dla Ciebie. Nikt nas przecież lepiej nie zrozumie, niż my siebie nawzajem!!! Natka „Książka ta nie jest poradnikiem, nie zawiera wskazówek, jak sobie radzić z problemami młodego wieku. Myślę jednak, że odznacza się dużą dozą realizmu i jest wierna rzeczywistości. Opierając się na jej lekturze, można zweryfikować własne przeżycia, odczucia, emocje i od czasu do czasu spojrzeć na swoje życie z dystansem i lekkim przymrużeniem oka”
Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:

Nastolatką być

Pierwsze miłości, fascynacje, odkrywanie świata i poważne życiowe wybory – tak, czas gimnazjum wydaje się być przełomowym okresem w życiu nastolatka i momentem wkroczenia w dorosłość. Jednocześnie podejście do błahych spraw, codzienności i relacji z bliskimi jest świeże, jeszcze nie skażone konwenansami i zasadami.

Jak w tym gimnazjalnym  środowisku odnajdują się same czternastolatki? Myślę, że niezwykle ciepła książka autorstwa Beaty Andrzejczuk „Pamiętnik nastolatki” udzieli odpowiedzi na niejed

anna8989 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-06-11, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,12 książek - 2013,
Bardzo fajna.
Taka młodzieżowa. Idealna dla dorastających nastolatek. Na pewno się spodoba, tak jak i mnie. Ciekawa, trzyma w napięciu do samego końca.
Główna bohaterka Natka - jest śmieszną i mądrą dziewczyną.
Weronka13 plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Czytam,

dodał: Kruszyna
MŁODZIEŻOWY BESTSELLER!!!!
Pamiętnik nastolatki autorstwa Beaty Andrzejczuk to najlepsza książka dla młodzieży ostatnich lat. Żadnej hipokryzji, żadnych szczęśliwych zakończeń, sztucznych, moralizatorskich wstawek. GOŁA PRAWDA o NAS, o dziewczętach! Prawda, która czasem boli, czasem zawstydza bądź rozśmiesza. Akcja dzieje się we Wrocławiu. Natalia jest zwyczajna gimnazjalistką. Uczy się ani dobrze, ani źle. W domu tez ma przeciętnie, jak w typowej polskiej rodzinie. Zakochana w dwóch chłopcach równocześnie, co nie oznacza, że problem polega na dokonaniu wyboru. Chłopcy w książce Pani Andrzejczuk są z krwi i kości. Tez mają coś do powiedzenia w tej sprawie, tez mają swoje wady, zalety i humory (fochy). W naszej szkole nikt nie uważał na lekcjach! Wszyscy czytali książkę, od dechy do dechy. Na szczęście czyta sie ja bardzo szybko więc strat w nauce nie było za dużo :) Pamiętnik nastolatki staje się młodzieżowym bestsellerem!!!! Myślę, że głównie za AUTENTYCZNOŚĆ!

chabrowacczyteln Linia koment
Przeczytane:2014-06-07, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,