OPIS KSIĄŻKI:

Tytuł oryginału: Pamiętnik nastolatki 12. Julia V
Tłumaczenie: -
Ilustracje: Antoni Uniechowski
Dodał/a książkę:mirand

Moja miłość do Eliasza wystawiona jest na kolejne próby. Czuję się naciskana, by podjąć odpowiedzialne życiowe decyzje i zadeklarować na poważnie swoje uczucia. Na dodatek wspieram przyjaciółkę, której związek się sypie, a sama zmagam się z poważnymi oskarżeniami. Do tego dochodzą kłopoty Anety, które otwierają mi oczy na nieznane dotąd aspekty życia moich rówieśniczek. Czy uda mi się utrzymać związek z Eliaszem? Czy zdołam poukładać swoje życie, które właśnie stanęło na głowie? Czy będę potrafiła pomóc sobie i tym, na których mi tak bardzo zależy? To wszystko znajdziecie na kolejnych stronach nowego Pamiętnika Nastolatki.

mirand plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-07-20, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem, 52 książki 2016,Wyzwanie - książki dla młodzieży 2016,
Kolejna i jak na razie ostatnia część z serii " Pamiętnik nastolatki".
Jesteśmy świadkami jak silne uczucie Julki na przestrzeni czasu pomału wygasa. Jak idealnie autorka opisuje tu stan emocjonalny bohaterki. Porównanie relacji z nową, z Miłoszem uświadamia Julii, że to uczucie, łączące ją z Eliaszem nie jest już takie samo.Jeden z lepszych odcinków- zdecydowanie
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja