Partnersprache 1. Język niemiecki. Poradnik dla nauczyciela/Testy z płytą CD

Poradnik zawiera artykuły dotyczące różnych aspektów metodyki nauczania języka niemieckiego, opis pracy z poszczególnymi rozdziałami w dwóch wariantach: przy trzech godzinach tygodniowo i przy więcej niż trzech godzinach tygodniowo oraz rozkład materiału. Nie brak tu również informacji realioznawczych, a także wskazówek dotyczących strategii uczenia się, dodatkowych materiałów do kopiowania, propozycji atrakcyjnych gier. Dużą pomocą w ocenie postępów uczniów będą Testy do poszczególnych rozdziałów, uwzględniające wszystkie sprawności językowe (w tym teksty na sprawdzenie rozumienia ze słuchu).Płyta zawiera:- program nauczania DKOS-4015-74/02;- wstęp i koncepcję kursu;- komentarze metodyczne;- plany realizacji poszczególnych rozdziałów;- rozkład materiału;- plan wynikowy;- tablice do kopiowania;- artykuły metodyczne;- testy sprawdzające po poszczególnych rozdziałach;- pliki dźwiękowe do tekstów na rozumienie ze słuchu, które można odsłuchać również na odtwarzaczu CD.

Informacje dodatkowe o Partnersprache 1. Język niemiecki. Poradnik dla nauczyciela/Testy z płytą CD:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 8371955170

Kup książkę Partnersprache 1. Język niemiecki. Poradnik dla nauczyciela/Testy z płytą CD

Partnersprache 1. Język niemiecki. Poradnik dla nauczyciela/Testy z płytą CD - opinie o książce