Paryski szyk w twoim domu. Stylowe wnętrza

W tej pięknie ilustrowanej książce znana projektantka radzi, jak sprawić, by mieszkanie było wygodne, funkcjonalne, a przede wszystkim nietuzinkowe. Autorka zdradza tajniki swojego warsztatu, by pomóc nam ukryć mankamenty wnętrza i podkreślić jego atuty, a także udekorować je tak, by odzwierciedlało naszą osobowość. Na końcu książki znajduje się praktyczny spis inspirujących miejsc i adresy sklepów, w których można kupić niezbędne materiały, także za pośrednictwem Internetu.

India Mahdavi jest architektem i znaną na całym świecie projektantką wnętrz. Pracowała ze słynnym Christianem Liaigre, zanim w 1999 roku otworzyła własne studio. Realizowała wiele zamówień, m.in. na wystrój restauracji w hotelu Connaught w Londynie,restauracji Thoumieux i modnego bistro Chez Germaine w Paryżu. ,,Time" zaliczył ją do stu najbardziej wpływowych projektantów 2008 roku.

Soline Delos jest dziennikarką, pisze m.in. dla ,,Elle Décoration" i ,,Elle".

,,Ta książka jest dowcipna i wnikliwa. Rady Indii Mahdavi to dobry początek dla każdego, kto chce się zająć architekturą wnętrz lub interesuje się designem. Ponadczasowe zasady, którymi się dzieli na łamach tej książki, i porywające wizualizacje projektów sprawiły, że nazwisko Mahdavi szybko stało się synonimem dobrej marki"- ~360Fashion

Informacje dodatkowe o Paryski szyk w twoim domu. Stylowe wnętrza:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2013-11-12
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Paryski szyk w twoim domu. Stylowe wnętrza

Paryski szyk w twoim domu. Stylowe wnętrza - opinie o książce