PHP i MySQL. Księga przykładów

Wprowadzenie do tworzenia dynamicznych witryn WWW dla początkujących Jak tworzyć dynamiczne aplikacje internetowe w języku PHP? Jak zaprojektować strukturę bazy danych? Jak wykorzystać możliwości programowania obiektowego? Chcesz dodać swojej stronie życia, stworzyć funkcjonalny portal lub sklep internetowy, a może napisać własny blog? Czujesz, że tworzenie atrakcyjnych witryn WWW korzystających z baz danych leży w zasięgu Twoich możliwości? Zatem skorzystaj z potencjału języka PHP i bazy danych MySQL. Technologia ta od dawna cieszy się zasłużoną popularnością wśród webmasterów. Prosta składnia i ogromne możliwości języka PHP w połączeniu ze stabilnością i wydajnością bazy MySQL pozwalają na tworzenie rozbudowanych serwisów i aplikacji internetowych przy relatywnie niskim nakładzie pracy. Ogromnym atutem PHP i MySQL jest fakt, iż są one dostępne nieodpłatnie, na licencji open source. "PHP i MySQL. Księga przykładów" to doskonałe wprowadzenie do projektowania dynamicznych witryn i aplikacji internetowych z wykorzystaniem tych technologii. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę twórcy serwisów WWW, znajdziesz tu mnóstwo niezbędnych informacji, dzięki którym szybko i bez problemu poznasz możliwości PHP i MySQL. Czytając tę książkę, opanujesz podstawy języka PHP, zasady programowania obiektowego, zarządzania sesjami i użytkownikami oraz operacji na plikach. Dowiesz się także, jak projektować i tworzyć bazy danych oraz jak administrować serwerem MySQL. Ponadto nauczysz się zabezpieczać aplikacje WWW przed dostępem osób niepowołanych oraz zastosujesz najlepsze praktyki polecane przez prawdziwych mistrzów programowania. Pobieranie i instalowanie PHP i MySQL Struktura skryptów PHP Podstawowe elementy języka PHP Zmienne, stałe i operatory Obsługa formularzy Operacje na plikach i katalogach Wyrażenia regularne Praca z serwerem MySQL Tworzenie baz i tabel Manipulowanie danymi za pomocą poleceń języka SQL Połączenie skryptów PHP z bazami danych Zarządzanie sesjami i plikami cookie Programowanie obiektowe w PHP Poznaj język PHP i korzystaj z bazy MySQL, tworząc zapierające dech dynamiczne witryny WWW!

Informacje dodatkowe o PHP i MySQL. Księga przykładów:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-1020-4

Kup książkę PHP i MySQL. Księga przykładów

PHP i MySQL. Księga przykładów - opinie o książce