Pięćdziesiąt twarzy Greya od A do Z

Już 40 milionów kobiet na całym świecie dało się uwieść opowieści o niewinnej studentce Anastasii Steele i bardzo bogatym, bardzo przystojnym i bardzo tajemniczym Christianie Greyu, który prowadzi ją po krętych ścieżkach perwersyjnego seksu.

Z leksykonu Pięćdziesiąt twarzy Greya od A do Z dowiemy się więcej o bohaterach oraz poznamy inspiracje i prawdziwą naturę powieści E.L. James: romans z odrobiną seksu czy powieść erotyczna z dużą dawką miłości? Ana de Lis, francuska dziennikarka i autorka powieści erotycznych, w krótkich hasłach przedstawia Pięćdziesiąt twarzy Greya – od A do Z. Rozbiera na części pierwsze oboje bohaterów, opisuje akcesoria BDSM, przytacza cytaty z powieści i analizuje jej wątki. Prezentuje typy seksualne i podpowiada, jak rozpoznać masochistę, sadystę, fetyszystę czy narcyza, i ocenić,czy nadaje się na partnera. A także podaje szczegółowe instrukcje erotyczne, jak wykorzystać występujące w Pięćdziesięciu twarzach Greya gadżety, by dodać pikanterii swojemu związkowi.

Informacje dodatkowe o Pięćdziesiąt twarzy Greya od A do Z:

Wydawnictwo: Amber