Okładka - Pisanie po francusku. Zasady, wzory, przykłady. To proste

Data wydania: 2007
Kategoria: Języki obce
ISBN: 978-83-89622-59-4
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Książka jest adresowana zarówno do tych, którzy posługują się językiem francuskim jak też do dopiero uczących się. Dzięki tematycznej leksyce i różnorodnym ćwiczeniom francuski staje się naprawdę łatwy. Na końcu ksiązki znajdują się odpowiedzi, które dają możliwość samodzielnego sprawdzenia nabytej wiedzy. Książka zawiera trzy tematyczne działy obejmujące: podstawy, czyli najczęściej spotykane w szkole tematy (charakterystykę postaci, opowiadanie, streszczenie, rozprawkę, recenzję, wywiad) pisma urzędowe i teksty związane z pracą zawodową (e-maile, listy oficjalne, podania, oferty, komunikaty, pełnomocnictwa, formularze) oraz korespondencję prywatną (SMS-y, życzenia, zaproszenia, listy, kartki z pozdrowieniami).
Okładka - Pisanie po francusku. Zasady, wzory, przykłady. To proste Matematyka dla licealistów
Małgorzata Iwanowska
Okładka - Pisanie po francusku. Zasady, wzory, przykłady. To proste Atlas biologiczny dla gimnazjalistów
Magdalena Sobolewska-Łącka
Okładka - Pisanie po francusku. Zasady, wzory, przykłady. To proste Wiedza o społeczeństwie
Maria Wesołowska - Starnowska, Witold Starnawski
Okładka - Pisanie po francusku. Zasady, wzory, przykłady. To proste Niemiecki rodzajniki - To proste
Agnieszka Król
Okładka - Pisanie po francusku. Zasady, wzory, przykłady. To proste Angielski Słownictwo tematyczne
Marta Ogorzałek