Po prostu futbol!

PIERWSZA TAKA KSIĄŻKA O PIŁCE NOŻNEJ DLA DZIECI. Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos, Robert Lewandowski i Thomas Müller, Gianluigi Buffon i Paul Pogba... Młodzi, utalentowani i piekielnie ambitni. Na co dzień klubowi koledzy, a gdy trzeba - reprezentacyjni rywale.

PO PROSTU FUTBOL to książka o tym, co w futbolu kochamy najbardziej - O LUDZIACH! Pasjonujące sylwetki największych polskich i zagranicznych piłkarzy, setki zdjęć z boiska (i nie tylko) oraz dziesiątki zabawnych anegdot. Barwne podsumowanie największej sportowej imprezy naszego kontynentu, jaką są mistrzostwa Europy. A na koniec... - uwaga! - pierwsze informacje o UEFA EURO 2020!

Informacje dodatkowe o Po prostu futbol! :

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2016-06-02

Kup książkę Po prostu futbol!

Po prostu futbol! - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-06-13, Mam,
To książka o piłce nożnej poświęcona dzieciom. Znajdziemy tu informacje o polskich i zagranicznych piłkarzach - w końcu to ich kochamy najbardziej za to, że dostarczają nam tylu emocji i pięknego widowiska. Są młodzi, utalentowani i bardzo ambitni. Autorka daje nam możliwość zobaczenia setek zdjęć z boiska i nie tylko. Ponadto książka wzbogacona jest zabawne anegdoty. Przeczytamy podsumowanie największej imprezy sportowej naszego kontynentu - Mistrzostw Europy. Yvette Żółtowska-Darska wzięła na tapetę m.in Cristiano Ronaldo, Sergio Ramosa, Roberta Lewandowskiego, Thomasa Mullera, Gianluigi Buffona i Paula Pogbe. Na co dzień są klubowymi kolegami, jednak gdy trzeba stają się reprezentacyjnymi rywalami. Autorka zna się na futbolu. Książka jest świetnie napisana i wydana. Oko przykuwają liczne zdjęcia, które dobrze komponują się z tekstem. Sprawia to, że autorka nie dostarcza nam tylko "suchych" faktów z życia piłkarzy. Najmłodsi czytelnicy z zapałem będą wertować kolejne strony tej książki - jestem o tym przekonany. Osobiście nie jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale ta książka przypadła mi do gustu. Zaskoczeniem okazał się fakt, że na końcu książki autorka dodała mały "bonus" - znajdziemy pierwsze informacje o UEFA Euro 2020. Pozycja ta jest idealna dla dzieci, których pasją jest piłka. Jeśli chcą się dowiedzieć czegoś nowego o swoich idolach z boiska to warto zaopatrzyć się w tę książkę.