Pocałunek Ognia

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2002-01-01
ISBN: 83-7337-223-7
Dodał/a książkę:dona
Alexandra Haywood, młoda i piękna córka tragicznie zmarłego miliardera, wielkiego miłośnika koni wyścigowych, przyjeżdża do Whistledown, wspaniałej posiadłości ojca, aby poznać okoliczności jego samobójstwa i dopilnować likwidacji stadniny. Finansowe imperium Haywoodów legło w gruzach i konie muszą zostać jak najszybciej sprzedane. Joe Welch, przystojny zarządca Whistledown, nie chce się pogodzić z taką decyzją i między nim a Alex dochodzi do ostrego spięcia, gdy Joe nie przyjmuje wymówienia. Wkrótce jednak ich wzajemna niechęć przeradza się w równie gwałtowne namiętne uczucie. Tymczasem w okolicy zostają znalezione spalone ludzkie zwłoki. Dowody wskazują, że mogą to być szczątki Laury, byłej żony Joego, która już od kilku lat nie daje znaku życia. Okazuje się, że pozornie bezpieczna i spokojna Rajska Kraina - jak nazywają hrabstwo Shelby tutejsi mieszkańcy - kryje mroczne, straszliwe tajemnice. Potworne zło, czające się wśród sielankowych pól i łąk, szuka kolejnej ofiary. Czy tym razem będzie nią Alex? Prószyński i S-ka
Eli1605 Linia koment