Podręcznik łowcy demonów

Kilkaset lat temu Abelard van Helsing wyruszył na okrutną wojnę z bestiami ciemności. Wampiry, wilkołaki, demony, smoki pokonał wszystkie potwory, lecz przewidując, że powrócą na początku nowego tysiąclecia, zostawił wskazówki dla tych, którzy będą musieli ponownie stoczyć walkę z siłami ciemności Jego zapiski, znalezione podczas wykopalisk archeologicznych na miejscu starego klasztoru na stepach Rosji, zawierają wszelkie informacje potrzebne pogromcy demonów. Van Helsing, uzdolniony artysta, fechmistrz i mag, zostawił też szczegółowe rysunki, magiczne zaklęcia i opis umiejętności potrzebnych łowcy demonów, a także wykaz broni i przedmiotów, dzięki którym można je pokonać, mapę wskazującą, gdzie mieszkają. Książka szczegółowo opisuje wszystkie potwory, z którymi łowca może się zetknąć ich naturę, mocne i słabe punkty, sposoby walki z nimi.Miles Teres jest twórcą demonicznych postaci w hollywoodzkim przemyśle filmowym. Jego prace wykorzystano w takich filmach, jak Legenda, Czarownice z Eastwick, Robocop, Wywiad z wampirem, Blade, Mumia, Faceci w czerni (I i II), Spiderman, Piraci z Karaibów, w serii filmów o Batmanie i wielu innych produkcjach.

Informacje dodatkowe o Podręcznik łowcy demonów:

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Podręcznik łowcy demonów

Podręcznik łowcy demonów - opinie o książce