Pokonać ocean. Kiedy miłość wymaga od nas tego, co niemożliwe

Kiedy Jenny Lucas wyjeżdżała z domu, samotna i z nowym życiem pod sercem, obiecała sobie, że nigdy tam nie wróci. Życie okazuje się jednak nieprzewidywalne i weryfikuje nawet najlepiej ułożone plany. Po sześciu latach nieobecności Jenny wraca do rodzinnego miasteczka w Północnej Karolinie, żeby zmierzyć się z upiorami przeszłości. Póki jeszcze może, chce mieć wpływ na to, kto będzie wychowywał jej małą córeczkę, gdy jej zabraknie – tata, z którym nie miała kontaktu od momentu, gdy się przeprowadziła, czy może ojciec Belli… który jeszcze nie wie o istnieniu małej. To, co się wydarzy, zjednoczy rodzinę na nowo i pozwoli im odkryć miłość, która ocala, gdy wszystko inne już zawodzi.

Informacje dodatkowe o Pokonać ocean. Kiedy miłość wymaga od nas tego, co niemożliwe:

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-7797-107-9

Kup książkę Pokonać ocean. Kiedy miłość wymaga od nas tego, co niemożliwe

Pokonać ocean. Kiedy miłość wymaga od nas tego, co niemożliwe - opinie o książce

Szklane skrzydła
Gina Holmes0
Okładka ksiązki - Szklane skrzydła

Pospiesznie zawarte małżeństwo więzi serce i umysł młodej kobiety w pułapce przemocy domowej. U progu dorosłości 17-letniej Penny Carson wydaje się, że...