Okładka - Polski jogin

Wydawnictwo: JK
Data wydania: 2004
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi.O joginach napisano już wiele książek, jednak jogini rzadko piszą o sobie. Dlatego sporządziłem opracowanie o swoim życiu, o tym, jak kilkakrotnie powracałem z tamtego świata, jak stałem się joginem i jak wypełniam swą życiową misję w przywracaniu ludziom zdrowia. Joga dała mi siłę. Czuję się jak odmłodzony starzec. W wieku 67 lat zdałem maturę i uzyskałem stopień instruktora rekreacji ze specjalnością ćwiczeń relaksowo-koncentrujących. Mając 76 lat, ukończyłem wyższe studia w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej w specjalności nauczycielskiej i uzyskałem tytuł magistra. Przetwarzanie siebie przez miłość to proces radosny, usuwa na bok własną osobowość, natomiast wznoszenie się ponad siebie jest procesem bolesnym, gdyż jest poświęceniem siebie samego.Umysł medytujący o nieskończoności sam staje się nieograniczony. Medytacja to sztuka przenoszenia uwagi z rzeczy skończonych ? z małego ciała i z małej części przestrzeni, w której żyją istoty śmiertelne ? na Nieskończoność.
andr Linia koment
Okładka - Polski jogin Miley Cyrus. Dobra / Zła