Potęga NIE. Jedno krótkie słowo, które zapewni zdrowie, bogactwo i szczęście

Zrób miejsce dla akceptacji, wykorzystując ogromną siłę słowa NIE.

Ile razy mówiłeś ,,tak" w odpowiedzi na złe propozycje - przytłaczające prośby, toksyczne relacje, czasochłonne zobowiązania? Jak często pragnąłeś mieć siłę pozwalającą uwolnić się od nich?

Z tego inspirującego, praktycznego poradnika dowiesz się, jak odzyskać władzę nad swoim życiem. Przekonasz się, że wypowiedziane w porę NIE może nie tylko zaoszczędzić ci czasu i kłopotów, ale nawet ocalić ci życie.

Czerpiąc z własnych doświadczeń i historii przekazanych przez czytelników i słuchaczy, James Altucher i Claudia Azula Altucher przekonują, że masz prawo mówić NIE wszystkiemu, co może być dla ciebie niekorzystne:

- standardom, które ci nie odpowiadają,

- ludziom, którzy bezwzględnie wykorzystują twoją kreatywność i ekspresję,

- przekonaniom, które są sprzeczne z twoją prawdziwą osobowością.

Kiedy to zrobisz, poczujesz się wolny i będziesz mógł głośno powiedzieć TAK, otwierając się na nowe możliwości, bogactwo i miłość.

James Altucher - odnoszący sukcesy przedsiębiorca, mistrz szachowy, przewodnik duchowy oraz pisarz. Napisał jedenaście książek, w tym bestseller Wybierz siebie. Jego blog The Altucher Confidential przyciągnął od momentu założenia w 2010 roku ponad 15 milionów czytelników.

Claudia Azula Altucher - pisarka i nauczycielka jogi, medytacji i filozofii. Razem z mężem inspiruje ludzi pisaniem, wykładami, seminariami internetowymi oraz sesjami pytań i odpowiedzi na Twitterze.

Zrób miejsce dla akceptacji, wykorzystując ogromną siłę słowa NIE.

- standardom, które ci nie odpowiadają,

- ludziom, którzy bezwzględnie wykorzystują twoją kreatywność i ekspresję,

- przekonaniom, które są sprzeczne z twoją prawdziwą osobowością.

Informacje dodatkowe o Potęga NIE. Jedno krótkie słowo, które zapewni zdrowie, bogactwo i szczęście:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2015-05-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Potęga NIE. Jedno krótkie słowo, które zapewni zdrowie, bogactwo i szczęście

Potęga NIE. Jedno krótkie słowo, które zapewni zdrowie, bogactwo i szczęście - opinie o książce

Avatar użytkownika - Rumata
Rumata
Przeczytane:2015-05-23, Ocena: 5, Przeczytałem,
Już Herodot pisał, że Persowie żyli w stałym poddaństwie, bo nie znali słowa "nie". Trochę łyso, że tysiące lat później wciąż na nowo ludzkość odkrywa tą prawdę:)