Potęga teraźniejszości

Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźą. Można ją polecią każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika.
o. Jan M. Bereza OSB
Opactwo Benedyktynów w Lubiniu

"Aikido, podobnie jak inne sztuki walki i niebezpieczne sporty wymaga koncentracji, wejścia w tętniącą życiem sferę, w której nie ciąży czas, problemy, myślenie czy brzemię osobowości

Polecam. Fascynująca i inspirująca lektura."
Jacek Wysocki
mistrz aikido (7 dan)

Informacje dodatkowe o Potęga teraźniejszości:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2010-09-01
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7579-137-2

Kup książkę Potęga teraźniejszości

Potęga teraźniejszości - opinie o książce

To dwie książki, które towarzyszą mi od nowego roku. „Potęga teraźniejszości” właśnie skończona. Odkąd pamietam, a dokładniej od „Potęgi podświadomości” widziałam, że muszę po nią sięgnąć. I tak jak zachwycona byłam dziełem Murphy’ego to tutaj czytałam z ogromną trudnością. Później, czytałam te tematy, które mnie interesowały. Zaczęłam omijać strony. Wiele zdań się powtarzało i nie do końca przemawia do mnie Istota tej książki. Znalazłam dużo stwierdzeń, które na pewno zapamiętam jednak rozwleczenie słów na tyle stron było męczące. Skończyłam z bólem i chociaż to początek roku to obstawiam, że to będzie książka na topie pt. „ Moje Rozczarowanie roku”.

Avatar użytkownika - RoT
RoT
Przeczytane:2014-09-19, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
genialna książka!
Avatar użytkownika - milord
milord
Przeczytane:2019-09-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Mieć taką wiedzę i się nią podzielić ze światem - to coś pięknego. Książka ma w sobie tyle mądrości.. Mogłabym ją czytać ic zytać i ciągle odkrywać nowe znaczenia. Staram się stosować do rad w niej zawartych ale niestety jest mi bardzo cięzko. Pełni teraźniejszości udaje mi się być może około 5 minut dziennie... To dla mnie i tak bardzo, bardzo dużo. Mam ńadzieję, że będzie coraz lepiej. Wszystko napisane w prosty sposób, nie pozostają żadne niedomówienia. Warto naprawdę!!!

Avatar użytkownika - Agata89
Przeczytane:2017-07-06, Ocena: 6, Przeczytałam,
Nowa Ziemia
Eckhart Tolle0
Okładka ksiązki - Nowa Ziemia

Jeśli szukasz drogi do wewnętrznej przemiany i odnowy, znajdziesz ją w tej książce. Nowa Ziemia to opowieść, w której każdy z nas odnajduje cząstkę siebie...