PowerPoint 2007 PL. Seria praktyk

Poznaj narzędzia programu PowerPoint i twórz wyjątkowe prezentacje!

Jak stworzyć profesjonalną prezentację na każdą okazję? Jak modyfikować grafikę SmartArt? Jak korzystać z programu Clip Organizer i biblioteki slajdów?

Z pewnością wiesz, do czego służy program PowerPoint, lecz jeśli jeszcze nie potrafisz z niego korzystać, a musisz szybko przygotować profesjonalną prezentację, ta książka jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu opis ostatniej wersji programu -- PowerPoint 2007. Umożliwia ona stworzenie zaawansowanej i bogatej prezentacji, wyposażonej w dźwięk, fotografie i animacje filmowe. Nowy PowerPoint pozwala także na bezpieczne udostępnianie Twojej prezentacji wszystkim zainteresowanym.

Książka "PowerPoint 2007 PL. Seria praktyk" to bogato ilustrowany, a przy tym prawdziwie intuicyjny podręcznik, dzięki któremu każdy nauczy się sprawnie korzystać z tej aplikacji. Kolor i zrzuty ekranowe ilustrujące kolejne informacje, jak również klarowne i zrozumiałe instrukcje sprawiają, że nauka staje się niezwykle prosta. Dzięki tej książce poznasz wszystkie niezbędne narzędzia PowerPointa i ciekawe funkcje tego programu. Dowiesz się, jak zastosować w swojej prezentacji grafiki SmartArt oraz zaawansowane układy slajdów, a także w jaki sposób korzystać z galerii stylów czy biblioteki slajdów.

Tworzenie prezentacji Praca z tekstem Grafika i linie Konwersja na grafikę SmartArt Tabele i wykresy Używanie Excela 2007 -- kopiowanie i wstawianie tabel Wzbogacanie prezentacji -- animacje Multimedia Dodawanie filmów i dźwięku Tworzenie albumów Pokaz slajdów Nagrywanie narracji Udostępnianie prezentacji Bezpieczeństwo

PowerPoint jest dla każdego!

Informacje dodatkowe o PowerPoint 2007 PL. Seria praktyk:

PowerPoint 2007 PL. Seria praktyk - opinie o książce

PowerPoint 2010 PL. Seria praktyk
Andrew Edney 0
Okładka ksiązki - PowerPoint 2010 PL. Seria praktyk

Opanuj tworzenie eleganckich, profesjonalnie wyglądających prezentacji na każdą okazję!!! Jak zaprojektować efektowne slajdy? Jak wzbogacić prezentację...