Prawo podatkowe

W publikacji możliwie krótko i przystępnie przedstawiono całokształt zagadnień związanych z prawem podatkowym. Niekiedy hasłowo, kiedy się da za pomocą wykresów, w innym miejscu z użyciem tabeli. Książka adresowana jest przede wszystkim do studentów, którzy ? w różnym zakresie ? w czasie studiów prawniczych czy ekonomicznych stykają się z prawem podatkowym. Będzie to także, w mojej ocenie, pożyteczna pozycja dla tych wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieliby powtórzyć i usystematyzować zdobytą już wiedzę z zakresu prawa podatkowego (aplikantów adwokackich i radcowskich, kandydatów na doradców podatkowych). Omówiony materiał podzielono na dwie zasadnicze części dotyczące ogólnego i szczegółowego prawa podatkowego. W pierwszej z nich przeważa tematyka uregulowana ustawą z dnia 29.08.1997 r. ? Ordynacja podatkowa (tekst jedn. DzU z 2005 r. nr 8, poz. 60 ze zm.). W drugiej części przedstawiono podstawowe informacje związane z konstrukcją poszczególnych podatków oraz opłat składających się na polski system podatkowy. Opracowanie uwzględnia stan prawny na dzień 1 stycznia 2008 roku.

Informacje dodatkowe o Prawo podatkowe:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Prawo podatkowe

Prawo podatkowe - opinie o książce