Okładka książki - Przekraczanie poziomów świadomości

Data wydania: 2012-10-03
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-62842-03-2
Dodał/a książkę: czytam

Każda osoba doświadcza, postrzega i interpretuje świat oraz jego wydarzenia zgodnie ze swoim przeważającym poziomem świadomości. Każdy poziom świadomości posiada swoje własne, wrodzone problemy, ale też pasujące do nich rozwiązania; ludzka psychika bowiem, jeśli jest nieskrępowana, pozostaje kreatywna i pełna inwencji. Każdy poziom reprezentuje zakończenie ewolucji, która go poprzedza, ale jest też zarazem furtką do następnego.

Na przykład strach przed wrogami, starością, śmiercią czy odrzuceniem, wraz z całą gamą lęków społecznych, jest głównym czynnikiem motywującym życie większości ludzi ale strach ogranicza wzrost osobowości i prowadzi do powstania zahamowań.

Każdy z nas od momentu urodzenia posiada swój określony, wykalibrowany poziom świadomości. Z perspektywy pragmatycznej, sposób, w jaki do tego doszło, można uznawać jako nieistotny; zarówno religie, jak i badania nad świadomością, proponują różne wyjaśnienia. Jakiekolwiek nie byłyby tego przyczyny, każdy z nas musi kroczyć naprzód z miejsca, w którym znalazł się w procesie ewolucji.

Jeśli chcecie wiedzieć w jakim miejscu Wy jesteście, sięgnijcie po książkę „Przekraczanie poziomów świadomości”.

Kup książkę

Avatar użytkownika - Pastuh
Pastuh
Przeczytane:2015-11-17, Ocena: 6, Przeczytałem, Ezoteryka, Psychologia,
Fenomenalna pozycja dla każdego, który poszukuję swojej drogi do samoświadomości.
Przywracanie zdrowia
David R. Hawkins0
Okładka ksiązki - Przywracanie zdrowia

Dr David R. Hawkins opisuje jak z wykorzystaniem Mapy Poziomów Świadomości wyleczył samego siebie z wielu przewlekłych, poważnych chorób, a następnie...

Technika Uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości
David R. Hawkins0
Okładka ksiązki - Technika Uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości

Dzięki tej książce doświadczysz wolności. Poczujesz jak ciężar opada z twoich barków, ponieważ już podczas lektury samoczynnie rozpoczyna się proces uwalniania...