Przemawianie

Wszystko jest proste, gdy masz dobry pomysłMało kto posiada wrodzoną zdolność publicznego wypowiadania się. Obecnie umiejętność ta zyskuje na znaczeniu i staje się nieodzownym warunkiem błyskotliwej kariery. Barry Gibbons napisał Przemawianie to nic trudnego, czerpiąc z doświadczeń zebranych w ciągu kilkunastu lat występowania przed widownią liczącą od 10 osób do 15 tysięcy osób. W tym czasie udało mu się wykorzystać wszelkie środki przekazu, jakie można sobie wyobrazić. Zdarzało mu się też popełniać błędy, obrócił je jednak w genialne pomysły, dzięki którym nigdy nie wpadł dwa razy w tę samą pułapkę. Wybraliśmy spośród nich 52 najlepsze. Pamiętaj: jeden dobry pomysł może zmienić twoje życie. ...bądź błyskotliwy! Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej. Dwie obietnice: Pierwsza ? nie będziesz musiał brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy mądrości. Druga ? nasi autorzy nie będą traktować cię z wyższością, ponieważ wiedzą, jak to jest być na twoim miejscu. Po prostu doskonale. BARRY GIBBONS to biznesmen legenda. Czasopismo ?Fortune?(na którego okładce znalazł się dwukrotnie) wychwalało go jako człowieka, który wyciągnie firmę z najgorszych opałów. Osiągnął niesamowity sukces jako dyrektor generalny Burger Kinga, który pod jego przywództwem stał się najlepiej zarabiającą siecią restauracji w Stanach Zjednoczonych, odbierając prowadzenie na rynku korporacji McDonald?s. Gibbons jest autorem książek Dream Merchants and How Boys oraz If you Want to Make God Laugh, show him your Business Plan. Od dziecka woli Manchester City od Manchesteru United.

Informacje dodatkowe o Przemawianie:

Wydawnictwo: Rebis