Wydawnictwo: WSIiZ
Data wydania: 2005
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Książka poświęcona jest Zygmuntowi Jaxa-Chamcowi, jednemu z pionierów polskiej radiofonii, założycielowi i pierwszemu dyrektorowi Polskiego Radia, którym kierował w latach 1925-1935. Pomimo historycznej roli, jaką odegrał, pozostaje wciąż postacią nieznaną, nie tylko szerszej opinii społecznej, lecz nawet środowisku ludzi mediów. Wypełnienie tej luki było główną inspiracją wydania niniejszej pracy.
andr Linia koment
Okładka - Przeminęło z radiem. Opowieść o Zygmuncie Chamcu - założycielu i pierwszym dyrektorze Polskiego Radia Public relations narzędzia przyszłości
Soliński Tomasz Tworzydło Dariusz (red.)
Okładka - Przeminęło z radiem. Opowieść o Zygmuncie Chamcu - założycielu i pierwszym dyrektorze Polskiego Radia Finanse publiczne w Polsce
Malinowska - Misiąg Elżbieta, Misiąg Wojciech
Okładka - Przeminęło z radiem. Opowieść o Zygmuncie Chamcu - założycielu i pierwszym dyrektorze Polskiego Radia Rachunkowość a zintegrowane zarządzanie przedsiębiorstwem
Nowak Edward, Kaszuba-Perz Adriana
Okładka - Przeminęło z radiem. Opowieść o Zygmuncie Chamcu - założycielu i pierwszym dyrektorze Polskiego Radia Turystyka w badaniach naukowych
Krupa J. Biliński J. (red.)
Okładka - Przeminęło z radiem. Opowieść o Zygmuncie Chamcu - założycielu i pierwszym dyrektorze Polskiego Radia Współczesna Wieża Babel
Chłopecki Jerzy, Siewierska-Chmaj Anna (red.)