Przewodnik dla narzeczonych i młodych małżeństw

Główną motywacją do napisania niniejszego przewodnika było pragnienie, by pomóc narzeczonym lepiej przygotować się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego. Stanie się on pomocny w odkrywaniu i przeżywaniu prawdziwej miłości w małżeństwie na tyle, by jego czytelnicy potrafili uniknąć takich sytuacji w życiu małżeńskim i rodzinnym, w których podejmowany trud na rzecz szczęśliwego małżeństwa okazałby się nadaremny. Książka pomaga odpowiedzieć na pytania, które każdy na progu małżeńskiej podróży przez życie powinien sobie odpowiedzieć:Czy ja naprawdę kocham? Co jest tego potwierdzeniem? Czy jestem kochany? Czy mam szansę być szczęśliwą osobą w małżeństwie? Czy potrafię dotrzymać złożonej przysięgi małżeńskiej? Czy wierzę w miłość do końca życia? Czy wybrana osoba na współmałżonka jest tą właściwą? Czy podoba mi się jej postępowanie? Jak wyobrażam sobie ojcostwo i macierzyństwo? Czy jestem człowiekiem prawdy? Czy wiem, jakim być człowiekiem i co robić, aby uszczęśliwić współmałżonka? Jaki mam projekt na udane małżeństwo? Jakie mam autorytety? Gdzie szukam pomocy w trudnościach? Kim dla mnie jest Bóg? Co dla mnie jest w życiu najważniejsze?

Informacje dodatkowe o Przewodnik dla narzeczonych i młodych małżeństw:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2017-03-01
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Przewodnik dla narzeczonych i młodych małżeństw

Przewodnik dla narzeczonych i młodych małżeństw - opinie o książce