Tom czerwony, w którym znajdują się 3 tomy wydania oryginalnego: Krab o złotych szczypcach, Tajemnicza gwiazda i Tajemnica "Jednorożca". Najsłynniejszy komiks przygodowy w historii świata! Niestrudzony detektyw Tintin i jego pies Miluś podróżują po świecie i rozwiązują najtrudniejsze zagadki kryminalne. Młody dziennikarz i detektyw-amator za każdym razem wplątuje się w skomplikowane awantury, które prowadzą go w najdalsze rejony świata. Znów, korzystając z pomocy nieprzewidywalnego kapitana Baryłki, rozwiąże międzynarodową aferę przemytniczą, popłynie na arktyczne wody wraz z ekspedycją naukową poszukującą meteorytu oraz rozwiąże tajemnicę wojennego statku o nazwie "Jednorożec", należącego przed wiekami do walecznego przodka Baryłki.

Informacje dodatkowe o Przygody Tintina. Krab o złotych szczypcach / Tajemnicza gwiazda / Tajemnica "Jednorożca":

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2009-12-16
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-237-2554-1

Kup książkę Przygody Tintina. Krab o złotych szczypcach / Tajemnicza gwiazda / Tajemnica "Jednorożca"

Przygody Tintina. Krab o złotych szczypcach / Tajemnicza gwiazda / Tajemnica "Jednorożca" - opinie o książce

Avatar użytkownika - dredota
dredota
Przeczytane:2013-07-12, Ocena: 5, Przeczytałam,
Komiks, który do tej pory się nie zestarzał, pomimo upływu czasu. Tintin i jego piesek Miluś (słodki, przypomina mi odrobinę Idefiksa z Asteriksa i Obeliksa, ale charakteryzuje się pociągiem do alkoholu) rozwiązują nowe zagadki kryminalne i wplątują się w różne kłopoty. Komiks jest przepełniony humorem - na uwagę zasługują sarkastyczne uwagi Milusia. Polecam.
Pęknięte ucho, tom 6
Herge0
Okładka ksiązki - Pęknięte ucho, tom 6

Po przygodach w Rosji, Afryce, na Bilskim i Dalekim Wschodzie Tintin wyrusza do Ameryki Południowej śladem zaginionego posążka Arumbajów. Akcja rozgrywa...

Tintin i Picarosi, tom 23
Hergé0
Okładka ksiązki - Tintin i Picarosi, tom 23

"Bianka Castafiore, w asyście detektywów Jawniaka i Tajniaka, wyrusza z wizytą do państwa San Theodoros. Jednak wizyta nie zaczyna się pomyślnie, bowiem...