Przygody Tomka Sawyera. Audiobook

ISBN: 83-60313-10-5
Czas trwania: 7 godz.
Czyta: Ireneusz Załóg
Dodał/a książkę:MartaT

Ciężkie są dni i wątpliwy spokój miejsca, do którego Tomek Sawyer i świta jego przyjaciół kierują swe kroki. Spływ tratwą nurtami Mississippi, poszukiwania skarbu w jaskiniach, niebezpieczna konfrontacja z mordercą... Młodszy czytelnik zachwyci się przygodami. Starszemu pozostaje współczucie dla całego miasteczka i ciotki, której opieka nad chłopcem z pewnością o kilka lat skróciła życie...

mangaanime plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-02-13, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie czytelnicze 26 książek 2013 rok,
Autorem książki jest Mark Twain.
Tomek jest sierotą, wychowuje go ciotka, która niezbyt za nim przepada.
Jego najlepszym przyjacielem jest Huck Finn - włóczęga. Wraz z nim bohater przeżywa niesamowite przygody. Jedną z nich jest to, że są głównymi świadkami zabójstwa doktora przez Indianina Joego, który zwalił sprawę na pijaczka Muffa Pottera. Chłopcy ratują biedaka przez co sami wpadają na czarną listę Joego. Dodam jeszcze, że miłością Tomka jest Becky -córka sędziego.
Książka to komedia, horror i wspaniała przygoda w jednym. Możemy zaprzyjaźnić się z Tomkiem, a także boimy się Indianina Joego. W pewnych momentach serce podchodzi nam do gardła. Książka jest fenomenalna ;D
Przeczytane:2013-11-26, Na półkach: Przeczytałem,
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach: Mam,