Przyjaciele na zawsze

Data wydania: 2012-09-26
ISBN: 978-83-7799-197-8
Dodał/a książkę:figlarna24
Recenzja - Przyjaciele na zawsze
Początkująca modelka, gwiazda futbolu, obiecujący lekarz... Młodzi Amerykanie w normalnym-nienormalnym labiryncie życia. Dwie dziewczynki i trzech chłopców – spotkali się w zerówce i stali się nierozłączni. Odnosili sukcesy w nauce, zdobywali sportowe laury. Porwani przez dorosłość, nie zawsze potrafili sprostać jej wyzwaniom. Przemoc, narkotyki, zawiść, głupota – czy Wielka Piątka ze szkoły z San Francisco stawi im czoło? Co się stanie z Gabbie, piękną jak mała księżniczka? Kogo pokocha Izzie? Z czym będzie się zmagać Andy? Autorka zabiera nas w podróż przez dziesięciolecia i przez Amerykę, której rytm wyznacza wyścig szczurów, a o prawdziwą miłość trzeba zawalczyć. Na szczęście u boku zawsze jest przyjaciel na zawsze!
Recenzja
Kasiek Linia koment
Na półkach:

Ta powieść to przykład tego, że nie warto uprzedzać się do autora. Że czasem warto przełamać stereotypy i dać szanse literaturze, którą dotąd uważało się za mierną czy nieszczególnie interesującą. Inaczej można stracić naprawdę dużo.

Przyjaciele na zawsze to zapis losów piątki przyjaciół. Ich wspólna droga zaczyna się pierwszego dnia w szkole. Zadzierzgnięta wtedy nić porozumienia trwa przez lata nauki
wera665 Linia koment
jurata Linia koment