Psychologia zmiany w życiu i biznesie

Co robić inaczej, by nie było tak jak zawsze?

Planujesz właśnie w tym roku spełnić postanowienia noworoczne, cele czy marzenia? Już wiesz, że łatwa zmiana w trzech krokach to jak tabletka odchudzająca? Daje złudzenie działania, a potem efekt jo-jo. Mierzysz się ze zmianą w sytuacji biznesowej i chcesz dobrze zaplanować ten proces? Potrzebujesz rozwiązań, które angażują zespół, a nie utrwalają opór? Szukasz książki o zmianie, która opiera się na wynikach badań dotyczących ludzkiego mózgu, nawyków i silnej woli?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań - ta książka jest właśnie dla Ciebie.

To nie jest poradnik łatwej metamorfozy, która kończy się wraz z pierwszymi trudnościami, ale oparte na naukowych badaniach podejście do wprowadzania i utrwalania zmian.

Dla ludzi, którzy doświadczyli pozytywnej siły zmiany, stała się ona stylem życia.

***

Ta książka zmieniła moje myślenie o zmianie. Jeśli więc chcecie coś zmienić w swoim życiu prywatnym lub zawodowym, nie wahajcie się jej użyć.

Dorota Wellman, dziennikarka

W tej książce wartość odnajdą zarówno ci, do których przemawia wiedza naukowa, jak i ci, którzy wierzą w praktyczne rozwiązania i są w stanie podjąć działanie tylko wtedy, gdy mają pod ręką sprawdzone narzędzia. A tych w książce Angeliki jest wiele. Ale ta publikacja to nie tylko poradnik. Ta książka ma duszę i to czyni z niej pozycję wyjątkową. Sprawdźcie sami.

Olga Kozierowska, dziennikarka, trenerka biznesu, twórczyni projektu Sukces Pisany Szminką

Zmęczony krzykliwymi książkami o niczym, utkanymi pasją albo entuzjazmem debiutanta, zajrzałem do tekstu Angeliki i zostałem nim... mocno zaskoczony. Do końca. Jednakoż - właściwie zaskoczony, albowiem jest to podręcznik z ikrą.

Z kobiecą troską. Z użytecznymi życiowo definicjami i przypisami. Z wrażliwością na faktyczne potrzeby rozwojowe.

Z właściwą dozą przenikliwości autorskiej, co może potwierdzić cytat: ,,...przy trudnych wyzwaniach najlepiej sprawdza sie? niski poziom motywacji, a przy mniej skomplikowanych - wysoki". Czy ta książka jest trudnym wyzwaniem? Sprawdźcie sami. Bezapelacyjnie rekomenduję.

Robert Krool, mediator, mentor, prezes zarządu Fundacji LifeSkills

Angelika Chimkowska - zajmuje się oswajaniem zmian dla osób indywidualnych i organizacji biznesowych jako trener, mówca i autorka poczytnego bloga angelikacafe.com. Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w dużych korporacjach. Absolwentka Executive MBA, SGH oraz UW, a także członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Informacje dodatkowe o Psychologia zmiany w życiu i biznesie:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-11-25
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Psychologia zmiany w życiu i biznesie

Psychologia zmiany w życiu i biznesie - opinie o książce

Dwie pierwsze części mega. Ostatnia, trzecia część już mniej mnie zachwyciła, ale to pewnie dlatego, że to była ta część o biznesie, a ja akurat obracam się wokół zmian dot. kwestii osobistych. Bardzo wartościowa książka.

Psychologia zmiany w życiu i biznesie. Audiobook
Angelika Chimkowska0
Okładka ksiązki - Psychologia zmiany w życiu i biznesie. Audiobook

Planujesz właśnie w tym roku spełnić postanowienia noworoczne, cele czy marzenia? Już wiesz, że łatwa zmiana w trzech krokach to jak tabletka odchudzająca...

Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce
Angelika Chimkowska0
Okładka ksiązki - Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce

Marka osobista to obecnie ważny element budujący zaufanie, rozpoznawalność oraz reputację, który wspiera realizację celów biznesowych. I to niezależnie...