Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance

"Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance" to książka dla ludzi rozdartych między zaangażowanie w pracę i życie rodzinne, pracoholików i osób przeżywających wypalenie. Odpowiada na pytania nurtujące szefów i członków zespołów. Polecana szczególnie dla zwykłych mężów i ojców, żon i matek, mężczyzn i kobiet pracujących zawodowo oraz tych „siedzących w domu”. Napisana przez księdza, zajmującego się na co dzień pomocą małżeństwom w kryzysie, oraz kobietę – pracującą żonę i mamę trójki dzieci, zakorzeniona jest mocno w realiach dnia codziennego. Tekst obfituje w przykłady z życia i odwołuje się do najgłębszych ludzkich potrzeb. Autorzy dzielą się pomysłami, w jaki sposób łączyć życie rodzinne i zawodowe, by obie dziedziny były miejscem twórczego rozwoju. Wiele miejsca poświęcają osobistemu dojrzewaniu, bagażowi, z którym trzeba się uporać, by osiągnąć emocjonalną wolność oraz budowaniu trwałych, wartościowych relacji z innymi ludźmi.

Informacje dodatkowe o Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance:

Wydawnictwo: Rosikon Press
Data wydania: 2016-03-01
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance

Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance - opinie o książce

Bardzo dobra książka o work life balance - sztuce równoważenie życia zawodowego i prywatnego.

Poradnik, daleki jednak od amerykańskich wzorców (zrób te 5 rzeczy i się uśmiechnij, a na pewno Ci się uda!). Małgorzata Rybak i ks. Jarosław Szymczak dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i przemyśleniami na temat łączenia różnych ról życiowych. Polecam wszystkim, dla których to łączenie jest ciągle wyzwaniem. Książka bardzo mądra i dobrze napisana, autorzy czerpią z wiedzy w obszarze m.in. psychologii, zarządzania, filozofii, chcrześcijańśkiej duchowości. W książce nie ma suchych teorii, ale są opisane doświadczenia dwóch praktyków: księdza i mamy, próbującej łączyć życie prywatne i zawodowe. Książkę uznaję za kompedium wiedzy o work-lie balance. Gdybyś miał przeczytać jeden podręcznik o tej tematyce - wybierz właśnie ten :)