Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego

Marka osobista to nagroda za to, jaki jesteś i co osiągnąłeś, a PROFIL PUBLICZNY to narzędzie do zakomunikowania tego kluczowym partnerom. Marki osobiste - stają się współcześnie niemal pożądane. Podczas programu COMMUNICATION QUEST ludzie biznesu pracują nad wzorcem profilu publicznego na kilku planach. Zapraszam Państwa do stworzenia własnego. Zaprojektowałam go w skróconej formie na potrzebę tej książki. Kim jestem dla Państwa w tej wyprawie? Jako trener komunikacji medialnej - zadaję pytanie i oddaję się słuchaniu. Dlaczego? Bo kiedy pada trafne pytanie, które powinnam umieć zadać, to w odpowiedzi na nie, a następnie w uważne wsłuchanie się

w odpowiedź, otrzymuję idealny wzór na trening z komunikacji dla lidera biznesu

Informacje dodatkowe o Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2016-02-15
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego

Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego - opinie o książce

Medialne lwy dla rekinów biznesu. Sztuka świadomego wykorzystania mediów
Aleksandra Ślifirska0
Okładka ksiązki - Medialne lwy dla rekinów biznesu. Sztuka świadomego wykorzystania mediów

W książce najpopularniejsi polscy dziennikarze zdradzają, jak można wykorzystać media, aby osiągnąć sukces w biznesie. Porad udzielają:  Jacek...