S.U.M.O. to skrót od "Shut Up, Move On" - Skończ Uprawiać stare przyzwyczajenia i Mocno Ogarnij zmiany. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości - niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy, że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie? S.U.M.O. pokazuje, że to, jak myślisz ma istotny wpływ na to, jak toczy się twoje życie. Pokazuje, że biorąc odpowiedzialność za swoje życie możesz wykorzystać swój potencjał, chwytać okazje, cieszyć się związkami, odnosić sukcesy w pracy i reagować na przeciwności z pozytywnym nastawieniem.

Informacje dodatkowe o S.U.M.O. (Shut Up, Move On) Zawiera jasne wskazówki jak zbudować wspaniałe życie i się nim cieszyć:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-88970-27-5

Kup książkę S.U.M.O. (Shut Up, Move On) Zawiera jasne wskazówki jak zbudować wspaniałe życie i się nim cieszyć

S.U.M.O. (Shut Up, Move On) Zawiera jasne wskazówki jak zbudować wspaniałe życie i się nim cieszyć - opinie o książce

Pewność siebie. Jak mała zmiana może zrobić wielką różnicę
Paul McGee0
Okładka ksiązki - Pewność siebie. Jak mała zmiana może zrobić wielką różnicę

Pokochasz tę książkę. Paul McGee jest obdarzonym niesamowitą intuicją i porywającym mówcą oraz pisarzem. To dzieło bardzo skutecznie pomoże Ci w odzyskaniu...

Paul McGee0
Okładka ksiązki - S.U.M.O. Shut Up, Move On Zamknij się i idź dalej. Prosty przewodnik jak odnieść sukces w życiu

MOTYWACJA SUMO to skrót od ,,Shut Up, Move On" - zamknij się i idź dalej. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości - niestety nie zawsze je osiągamy...