OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Axel Springer
Data wydania: 2013-05-07
ISBN: 978-83-7839-580-5
Dodał/a książkę:shi4
Osiemnastoletnia Dorota zakochuje się w przystojnym doktorancie informatyki, nie bacząc na to, ze jej wybranek jest... Arabem. Chłopaka nie akceptuje ani jej matka, ani otoczenie. Kiedy Dorota zachodzi w ciążę, Ahmed jej się oświadcza... Nie mam najmniejszych wątpliwości, że tego chcę i że ten mężczyzna jest właśnie tym jednym jedynym, wymarzonym księciem z bajki. Ahmed bierze mnie na ręce i zanosi do sypialni. Przytłumione światło rzuca blask na wielkie łoże. Powoli ściąga ze mnie piękną wieczorową suknię, tak jakby nie chciał jej uszkodzić lub pragnął przedłużyć tę chwilę w nieskończoność. Znów brakuje mi tchu i kręci mi się w głowie. Płonę z namiętności i najchętniej rzuciłabym się na niego w dzikim szale. On zaś delikatnie całuje moją szyję i podąża w pieszczotach w dół.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-03-31, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 (253) książki w 2014,Mam,Obyczajowe,
Dorota ma matkę tradycjonalistkę. Musi zachowywać się jak grzeczna dziewczynka, nie może chodzić z koleżankami do klubów, przez co nie jest zbyt popularna w klasie. wszystko zmienia się w dniu, gdy dziewczyna kończy 18 lat. W jej życie wkracza Ahmed. Razem próbują przekonać mieszkańców niewielkiego miasteczka, że nie każdy Libańczyk jest brudasem i terrorystą.

W Polsce, jak zresztą i na świecie, ostrzega się, że lepiej jest nie wychodzić za mąż za Araba, ponieważ traktują ni swoje żony jak rzecz, która ma zaspokajać ich wszelkie potrzeby. Dorota widzi jednak, że Ahmed jest całkiem inny. Rozpoczynają swoje wspólne życie, które pomimo początkowych trudności, zapowiada się na usłane różami.

Tom pierwszy tej serii zapowiada się interesująco. Wciągnęłam się bardzo. Trochę tylko wydaje mi się dziecinny styl pisania, ale że książka jest napisana w pierwszej osobie, a bohaterka ma ledwo co skończone 18 lat, więc wybaczam. I żywię nadzieję, że z tomu na tom poziom się podniesie.

Eli1605 Linia koment
Cień jabłoni