Opis ksiązki
Kup Teraz

Saga arabska tom 8. Zakochana w Binladenie

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: Axel Springer
Data wydania: 2013-06-25
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7839-587-4
Liczba stron: 160
Dodał/a książkę:shi4
W Jemenie Marysia zaprzyjaźnia się z kuzynką Leilą, która pomaga jej oswoić się z życiem w ortodoksyjnym kraju. Pewnego dnia poznaje przystojnego i bajecznie bogatego Hamida, z tych Bin Ladenów. Gdy kończy szkołę, wychodzi za niego za mąż. Hamid, chcąc oczyścić dobre imię rodziny z piętna terroryzmu, naraża ją na śmiertelne niebezpieczeństwo... - Czy po zapoznaniu się z wszystkimi zasadami dobrej muzułmańskiej i tym samym saudyjskiej żony zechcesz wyjść za mnie? - pyta Hamid, dokumentalnie szokując tym Marysię. Dziewczyna milczy i gapi się na niego ja ciele na malowane wrota. - Hey, you?! Zadałem ci pytanie! - Zaskoczyłeś mnie... Kończę dopiero średnią szkołę... Nie znamy się za dobrze... Tak nagle... szybko... - To nie nastąpi jutro ani pojutrze, ale w przyszłości. Mam jednak nadzieję, że nie za bardzo odległej. Bo ja już sobie życie bez ciebie nie wyobrażam. - Pochyla się w stronę dziewczyny i delikatnie całuje ją w usta.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-04-09, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 (253) książki w 2014,Mam,Obyczajowe,
Po mężu Marysi początkowo spodziewałam się tego samego, co po Ahmedzie. Jednak ten okazał się całkiem inny. Zapowiada się życie jak z bajki, bogaty, kochający mąż, rodzinna sielanka. Niestety nazwisko Bin Laden nie przynosi szczęścia. Hamid wciągnięty jest w terrorystyczne akcje.

I kolejny tom, w którym non stop coś się dzieje. Jest też trochę smutnych wydarzeń. Zdecydowanie saga co tom ma inny klimat. Mam wrażenie, że czytam zupełnie inną serię niż na początku. Ale dzięki tym urozmaiceniom nie jest nudno. Tym razem zwiedzamy Półwysep Arabski z jeszcze bardziej tradycjonalistycznymi mieszkańcami.
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów