Sekrety sprzedaży. Jak zwyciężać w każdej sytuacji handlowej

Poufne materiały odtajnione! Sekret nr 1. Efektywne kontakty handlowe Sekret nr 2. Skuteczne pozyskiwanie zleceń Sekret nr 3. Tajna broń handlowca doskonałego

Możesz osiągnąć w życiu wszystko, jeśli tylko wcześniej zdecydujesz, czego naprawdę chcesz.

Codziennie coś komuś sprzedajesz. Musisz udowodnić, że Twoja oferta jest najlepszą z możliwych, a Ty jesteś kimś wyjątkowym. Chcesz być osobą przekonującą i hipnotyzującą? Umiejętność skutecznego zjednywania sobie ludzi to przynajmniej połowa sukcesu. Potrafisz to robić?

Co Ty wiesz o swoich klientach? Jak często osądzasz książkę po okładce? Czy wiesz, że możesz rozpracować charakter ludzi na podstawie ich zachowania? Co Ty wiesz o sobie? Czy zdajesz sobie sprawę, że w osiągnięciu sukcesu może Ci pomóc (albo zaszkodzić) język Twojego ciała? Zwróć uwagę na to, co mówisz i jak to robisz. Nie lekceważ też wykorzystywania słów na papierze.

Pragniesz osiągnąć sukces - to będzie ukoronowanie wszystkich Twoich wysiłków, talentów, umiejętności i wiedzy... właśnie, szczególnie wiedza jest Twoim sprzymierzeńcem. Jak mawia Brian Tracy - zdobywając informacje, których nie posiadają Twoi konkurenci, krok po kroku wysuwasz się na samo czoło stawki.

Efektywne spotkania i oferty handlowe Zdobywanie nowych klientów za pomocą sprawdzonych technik Tworzenie marki i skuteczne reklamowanie swojej firmy Rozmowy telefoniczne, które przynoszą zamierzony skutek Bieg z uśmiechem przez pole minowe negocjacji

Informacje dodatkowe o Sekrety sprzedaży. Jak zwyciężać w każdej sytuacji handlowej :

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2008-07-17
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sekrety sprzedaży. Jak zwyciężać w każdej sytuacji handlowej

Sekrety sprzedaży. Jak zwyciężać w każdej sytuacji handlowej - opinie o książce