Okładka książki - Siedem grzechów głównych

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Bóg w swej czułej, nieograniczonej, ale i wymagającej miłości mówi:

,,Tak, masz problem z tym wszystkim, ale nie zapominaj, że Ja jestem od tego większy".

Ile razy próbowałeś walczyć z pychą, chciwością, zazdrością?

Ile razy, mimo dobrych uczynków, znowu upadałeś?

Chciałbyś wreszcie wygrać?

Ksiądz Krzysztof Kralka proponuje wyjątkową przygodę: wędrówkę w głąb naszego serca i poznanie jasnych i ciemnych stron ludzkiej natury. Zestawiając siedem grzechów głównych z błogosławieństwami, uświadamia nam, jak często chcemy w naszym życiu być zarówno blisko Boga, jak i złego ducha.

Przez szczegółową charakterystykę i analizę grzechów odpowiada na pytania: jak działają grzechy, skąd się biorą, czym się karmią, jaka jest ich istota? Nie myśl jednak, że po tej lekturze automatycznie staniesz się wolny od grzechów. To jest dopiero początek walki o życie pełne światła.

KS. KRZYSZTOF KRALKA SAC - pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Prowadzi cieszące się niezwykłą popularnością wieczory uwielbienia oraz modlitwy o uzdrowienie.

Jezus uzdrawia małżeństwa. Wspólnie wejdźcie na drogę uzdrowienia
ks. Krzysztof Kralka0
Okładka ksiązki - Jezus uzdrawia małżeństwa. Wspólnie wejdźcie na drogę uzdrowienia

Stań przed Bogiem i oddaj mu  wszystko! Od tego zaczyna się uzdrowienie. Każde małżeństwo ma inną historię - pochodzimy z różnych domów, odebraliśmy...

Bóg jest portem. W poszukiwaniu pokoju serca
ks. Krzysztof Kralka0
Okładka ksiązki - Bóg jest portem. W poszukiwaniu pokoju serca

Musimy wrócić do pierwotnego powołania, by być miłością. Odważ się, kochaj, módl się, wierz, miej nadzieję. Płyń! On czeka na Ciebie! (fragment) Tylko...

Top 5 książek
Złodziejka książek