Okładka - Skarpetki, skandale i sekrety

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:speedi
Recenzja - Skarpetki, skandale i sekrety
Wszyscy wkoło myślą, że jestem jak Betsaba udaremniająca okropne zbrodnie ze sławnych książek mojej mamy. Ale prawda jest taka, że nigdy nie udało mi się uratować świata przed zagładą ani rozwiązać nawet jednej tajemniczej zagadki. Nigdy też nie chodziłam do szkoły. Zamiast tego miałam lekcje prywatne- które były śmiertelnie nudne. Ale teraz wszystko się zmieni, ponieważ-pewnie nie uwierzysz, ale- za dwa dni, po raz pierwszy idę do szkoły!! Drugi zjawiskowy dziennik Betsaby Klarysy de Trop.
Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2010-11-02, Na półkach: Przeczytałem,
Kochany Pamiętniku! Drogi Pamiętniku! Najdroższy Pamiętniku!Wiele osób pisze pamiętniki. Starszych i młodszych, dojrzałych i dopiero dojrzewających. Ci starsi mają z punktu widzenia przeżytych lat więcej do opowiedzenia. Ci młodsi za to więcej zauważają, chłoną świat wszystkimi zmysłami i nie wszystko przyjmują za tak oczywiste, jak ci starsi. Jest w literaturze swoista moda na pamiętnikarstwo nie całkiem rzeczywiste, wykreowane w twórczym umyśle autora. Moda na nie zawsze realistyczne wspomnienia, dzienniki i pamiętniki trwa, zmienna jak pogoda, ale mająca swoich zagorzał
speedi plusminus Linia koment
Przeczytane:2010-11-02, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,