Smak miodu. Audiobook

Książka, która bije rekordy popularności na świecie. Przez kraje arabskie wyklęta, przez inne uwielbiana. Za co? Za pisanie o ars amandi, za to, że autorka jest kobietą, za to, że przekracza granicę tematów tabu. Główna bohaterka pasjonuje się erotycznymi tekstami klasyków islamu. Kiedy zostaje poproszona o wygłoszenie wykładu na konferencji naukowej, bez reszty oddaje się przygotowaniom. Staje się to bodźcem do rozmyślań o własnej cielesności oraz o przygodach miłosnych. Mocna, a zarazem subtelna opowieść jest teraz do kupienia w naszym sklepie. Książka w fascynującej interpretacji Kamilli Baar.

Informacje dodatkowe o Smak miodu. Audiobook:

Smak miodu. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-03-06, Ocena: 1, Przeczytałam, WYZWANIE 2014-52 książki,
Jak na taką słynną książkę strasznie nudna. Ciagle tylko o tym "Myślicielu"... "Przychodziłam do niego zlana potem. Zanurzał swą dłoń między moimi udami i naznaczał ją moim miodem. Następnie oblizywał palce i całował mnie, wdzierając się w moje usta". Rzeczywiście "smak miodu" musiał być pyszny :/ Ble, ohyda, robi się niedobrze jak się to czyta. Nie dziwię się, że zakazuje się wydawania tej książki!
Avatar użytkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2009-10-29,
Książka zdecydowanie przereklamowana. Modna w świecie, gdzie erotyka mylona jest z technikami seksualnymi, a miłością nazywane jest pożądanie.

Niektóre zdania irytują, szczególnie te, gdzie powtarzane są po kilka razy te same słowa (m.in. fragment, w którym około 7 razy ciurkiem po każdym zdaniu występuje "powiedział" - miałam wrażenie, jakbym czytała telegram z "stop" po każdym zdaniu). Zabieg męczący czytelnika.
Do tego: myślałam, że tematu seksu nie da się opowiedzieć nieciekawie. Po przeczytaniu "Smaku miodu" stwierdzam: owszem, da się.
Cieszę się, że nie mam jej na własność. Rada dla tych którzy chcą przeczytać: jeśli bardzo chcecie to owszem (ale lepiej pożyczyć w bibliotece), jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości i się wahacie - odradzam.

Opinia opublikowana na moim blogu: